top of page
POTUPAJKI i DOPODUSZKI (1) (1) (1).jpg

POTUPAJKI I DOPODUSZKI

POTUPAJKI i DOPODUSZKI to utwory na różne nastroje dla najnajmłodszych i bliskich im dorosłych. Do błyskotliwych tekstów Maliny Prześlugi i Konrada Dworakowskiego piękną muzykę skomponowali Piotr Klimek i Iwona Skwarek. Piosenki zaśpiewali wyjątkowi wokaliści o niezwykłej wrażliwości. Zbiór POTUPAJEK to kompozycje dynamizujące zabawę, doskonałe do tańczenia i skakania, natomiast DOPODUSZKI to, obok kołysanek, utwory wyciszające i ułatwiające skupienie. 

Muzyki możecie wysłuchać online klikając TUTAJ lub zamawiając naszą płytę TUTAJ. W ofercie mamy także unikatowy koncert z muzyką na żywo, podczas którego nasze POTUPAJKI i DOPODUSZKI zabrzmią ze sceny. Chętnie przygotujemy specjalną ofertę tego wydarzenia. 

Nasza fundacja od ponad dziesięciu lat tworzy i prezentuje wartościową sztukę dla najmłodszych. Zawsze marzyliśmy o autorskim zbiorze muzyki. Pomysł nabrał realnych kształtów w 2020 roku, gdy szukaliśmy drogi do spotkania z naszymi widzami w trudnych chwilach pandemicznego zamknięcia. Piosenki umieściliśmy w Internecie, by każdy miał do nich swobodny dostęp. Projekt spotkał się z bardzo entuzjastycznym odbiorem. Rok 2021 przyniósł nam chwile oddechu i pozwolił na spotkanie z POTUPAJKAMI i DOPODUSZKAMI na żywo oraz rozbudowanie zbioru o nowe utwory. Oddajemy w Wasze ręce płytę, która - mamy nadzieję - wzbogaci kolekcję ulubionych dźwięków Waszej Rodziny. Zachęcamy też gorąco do odwiedzania strony www.potupajkidopoduszki.com, na której znajdziecie jeszcze więcej piosenek! Znaczna część materiału muzycznego powstawała w czasie największych restrykcji pandemicznych. Pracowaliśmy zdalnie, odkrywając nowe ścieżki i możliwości, wierząc, że to, co robimy, może umilić wielu rodzinom odnalezienie się w nowej rzeczywistości. Bardzo dziękujemy artystkom i artystom oraz wszystkim osobom, dzięki którym powstał ten projekt: za zaufanie, otwartość i ogromne zaangażowanie. 

(Barbara Małecka, Alicja Morawska-Rubczak i Mateusz Okonek / Art Fraction Foundation)

POTUPAJKI i DOPODUSZKI (2) (1).jpg

Posłuchaj: 

potupajkidopoduszki.com

Kup płytę: KLIKNIJ

 

muzyka:

Piotr Klimek i Iwona Skwarek

 

teksty piosenek:

Malina Prześluga i Konrad Dworakowski

Śpiewają: Iwona Skwarek, Malina Prześluga, Julianna Dorosz, Anna Stela, Maria Dąbrowska, Aleksandra Leszczyńska, Jola Szczepaniak, Karolina Martin, Kuba Kawalec, Przemysław Lembicz, Marcel Górnicki

About: Services

bądźmy w kontakcie

mail: info@festiwalnajmlodszych.pl

nr tel.: +48 661 282 638 

KRS: 0000374622

NIP: 9721224094

logo aff.png
  • Instagram - Biały Krąg
  • Facebook - Biały Krąg
bottom of page