top of page
WLK RZ 2 fb wydarzenie 2.jpg

WIELKIE RZECZY! Nowe przygody
Zajączka, Liska i Niedźwiadka.

Słuchowisko familijne 

Zapraszamy Was w kolejną, wesołą podróż z Zajączkiem, Liskiem i Niedźwiadkiem. Po ciepłym przyjęciu słuchowiska i książki "WIELKIE RZECZY" (2020), pragniemy ponownie spotkać się z naszymi odbiorcami w ich domach. "WIELKIE RZECZY! Nowe przygody Zajączka, Liska i Niedźwiadka" to słuchowisko familijne oraz propozycje wspólnych zabaw, które pozwolą kreatywnie i twórczo spędzić czas i wypełnią Wasz dom zapachami, dźwiękami, a nawet smakami leśnej polany, na której zawsze bardzo dużo się dzieje.

 

Jedna z Waszych ulubionych pisarek - Malina Prześluga, kolejny raz wciąga nas w wir przygód leśnych przyjaciół oraz rozmów o tym, co najważniejsze. Wszyscy, którzy poznali Wielkie Rzeczy, pamiętają z pewnością jak ważne są dla naszych bohaterów Ucho, Kita i Brzuch! Rozmyślań na ich temat nie zabraknie i tym razem. Trzy opowieści, troje przyjaciół i mnóstwo dobrej zabawy!


tekst: Malina Prześluga

reżyseria: Alicja Morawska-Rubczak

obsada: Beata Bąblińska, Marcin Chomicki, Anna Domalewska, Piotr Klimek

muzyka i realizacja dźwięku: Maciej Kuśnierz

 

koncepcja, produkcja: Barbara Małecka, Alicja Morawska-Rubczak, Mateusz Okonek

ilustracje: Robert Romanowicz 

oprawa graficzna: Katarzyna Mular

 

Jeśli macie ochotę na więcej - zapisując się przez formularz otrzymacie dostęp do broszury z propozycjami rodzinnych zabaw, które mogą towarzyszyć słuchowisku:

KLIKNIJ FORMULARZ

Projekt zrealizowano ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego w ramach projektu "SZTUKA SZUKA MALUCHA W WIELKOPOLSCE" oraz "FESTIWALU NAJMŁODSZYCH" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych.

About: Services
pobrane.png
MKDNiS_logo_Czarne.jpg

kontakt

mail: info@festiwalnajmlodszych.pl

nr tel.: +48 661 282 638 

KRS: 0000374622

NIP: 9721224094

logo aff.png
  • Instagram - Biały Krąg
  • Facebook - Biały Krąg
bottom of page